Een watertestlaboratorium enthousiast over Memon water!

Vitaal en coherent water zonder schadelijke frequenties
Brief van Horst Stagge , Mikro medica Testcenter Olpe H. Stagge

aan Memon:

Geachte Heer, Mevrouw,
De laatste tijd ontvangen wij waterstalen waarvan gevraagd wordt de vervuiling te testen op microscopisch niveau.
Wij testen ongeveer 150 verschillende stoffen, van zware metalen tot toxische stoffen komende uit onze omgeving en van farmaceutische oorsprong. Wij nemen steeds 10 à 20 verschillende waterstalen uit verschillende gebieden in het water.
Na het installeren van de water en e-smog Transformers konden geen vervuilende stoffen meer worden aangetoond in het water. Ook werd gerapporteerd dat de smaak van het water heel erg is verbeterd en dat meer water werd gebruikt.

We feliciteren jullie met deze waterverbeteraar.

Vriendelijke groeten

Horst Stagge

Koop de MemonizerWATER hier.

Lees hier alles over vitaal water en waarom een MemonizerWATER je beste keus is.
De meest verkochte in Duitsland, de beste en meest betaalbare in Nederland!

Lees ook:

Wat is het verschil tussen coherent en vitaal water?

Vitaal water

Het geheugen van water, coherent of vitaal water

Gevitaliseerd water is beter opneembaar

 

By Published On: september 26th, 2022Categories: NIEUWSReacties uitgeschakeld voor Spontane brief van testlab voor water aan MemonTags: , , ,