We kijken naar de hoogfrequente straling, oftewel Bluetooth, zendmast en 5G, maar laagfrequent zeker ook een probleem wat zwaar onderkent wordt!
Foto betreft de ligging van hoogspanningskabels in Dordrecht!
Waar we allemaal kijken naar de hoogfrequente straling, oftewel Bluetooth, zendmast en 5G, is laagfrequent zeker ook een probleem wat zwaar onderkent wordt!
Hoewel, dit is JUIST NIET het geval bij de overheid!
Daar neemt men nu, na jaren in de ontkenningsfase te hebben gezeten, maatregelen. Oftewel, ze scherpen de normen aan. Niet genoeg, maar dit is wel een teken dat ze iets door hebben.

De hoogspanningskabels kennen we vooral van de (lelijke) masten.
MAAR:
Ze liggen ook begraven onder de grond.

Als dat onlangs is gedaan, is dat prima. Doordat men toegeeft wat er speelt legt men de kabel nu anders in de grond. Dat is weer een onderwerp op zich, ga ik het niet over hebben.
Waar ik het WEL over wil hebben is het feit dat NIEMAND weet dat ze boven een hoogspanningskabel wonen, of in ieder geval, er vlak bij.
In Dordrecht bijvoorbeeld loopt deze 150kV kabel.
Het RIVM meette hier, omgerekend naar jaargemiddelde (!!! vind ik ook wat van) dat je pas op 32 meter afstand hiervan op de VOOR HUN veilige norm van 400nT zit.
Woonbiologische normen stellen dat je slaapruimte op 20nT mag hebben!!!

Je zal er maar wonen!
Meten=weten
Schaf een simpele meter aan:
Of laat mij een meting doen:
https://aa-woonbiologie.nl/stralingsmeting/
https://aa-woonbiologie.nl/stralingsmeting/