Stralingssarm Zwitserland

Lagere stralingslimieten voor Brussel en Zwitserland!

In Brussel worden veel regels bepaalt. Er wonen en werken tussen de 25.000 en  50.000 lobbyisten in Brussel. Het gemiddelde salaris van zo’n persoon is overigens rond de € 100.000,- per jaar, maar dat even als weetje meegegeven.
Vanuit Brussel is het advies van de Europese Raad om de stralingsnormen te verlagen volledig genegeerd! Je zou toch denken dat het ook in hun eigen belang is dat de normen laag zijn. De lobbyisten van de telecom weten wel waar het over gaat.

Advies Europese Raad is VEEL lager dan huidig!

In resolutie 12608 pleit de Europese Raad voor een verlaging tot, LET OP!!:
106,1 µW/m²    100.000x lager!
De ICNIRP richtlijn is 10.000.000 µW/m²!!
…..
…..
Laat dit even rustig op je inwerken en lees het even goed.

De Europese Raad zag het gevaar van de straling!

Behalve deze verlaging adviseerde de Europese Raad ook het volgende:
– Alle draadloze apparatuur uit de scholen.
– Creëer stralingsvrije zone’s
– Overheden moeten aanzetten tot bewustwording onder de bevolking (!!)
Enz..

Wat is de norm voor straling in Gewest Brussel?

Ten tijde van deze resolutie was de norm in Brussel 90.000 µW/m²  en in Wallonië 23.000 µW/m².
Nog niet de aanbevolen norm van de Europese Raad maar een heel stuk lager dan de ICNIRP richtlijn waarvan onze overheid ons desinformeert dat er niets aan het handje is!

En Zwitserland dan

In Zwitserland, waar de WEF en de WHO gevestigd is, geldt een norm van 42.000 µW/m²
Zowel in Zwitserland als in Brussel zijn er weer verschillende normen voor binnen en buiten, per gewest/kanton ook weer anders en voor risico gebieden (Hoezo risico gebied? Er is toch geen gevaar?) zijn in Zwitserland de normen NOG lager.

Vanuit hun stralingsarme zone’s wordt er besloten dat het allemaal veilig is voor de mens.
Niets aan het handje en zeur niet zo, allemaal nocebo ..

Stralingsvrije zones kan je creëren met een Memonizer!

Zowel op je werk als in je woning.
Op je werk kan je er voor kiezen goed voor jezelf te zorgen, als je werkgever het niet begrijpt, door een MemonizerWORKSTATION aan te schaffen. Voor 20 cent per dag zit je veilig in je eigen bubbel zonder in te hoeven leveren qua bereikbaarheid! Laat je collega’s maar lachen, de wetenschap waarschuwt niet voor niets!

In je woning plaats je de MemonizerCOMBI maar je kan je werkgever ook aansporen er een voor het bedrijf aan te schaffen, net als steeds meer Duitse, Oostenrijkse en Zwitserse bedrijven doen!
???? Zwitserland????
Ja, zelfs daar. Kwestie van bewustzijn.
Wat dat heeft de Zwitserse regering wél heeft opgepakt van de resolutie 12608!

By Published On: april 18th, 2025Categories: Niet gecategoriseerdReacties uitgeschakeld voor Men zorgt goed voor zichzelf